Jakie stojaki stosowane są obecnie?

Jakie stojaki stosowane są obecnie?

Jak wszystkim wiadomo stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Zazwyczaj stojaki rowerowe stosuje się w miejscach, gdzie rowerzyści zmuszeni są do pozostawienia swojego jednośladu. Są to między innymi takie miejsca jak przed szkołami, urzędami, sklepami, kościołami. Stojaki rowerowe są również stosowane na parkingach typu B+R, gdzie można zostawić rower, by w dalszą podróż udać się innym środkiem transportu.

Jeszcze do niedawna powszechnie stosowano stojaki typu "wyrwikółka", które były niebezpieczne. Obecnie najpopularniejszym stojakiem rowerowym jest ten w kształcie odwróconej litery "U". Taki kształt jest zarówno prosty w produkcji jak i w montażu, ale przede wszystkim pozwala na przymocowanie zarówno ramy rowerowej jak i kół do stojaka. Do tego typu stojaka można przypinać rowery o typowym kształcie ramy nawet jednym zapięciem typu "szekla" obejmując tylne koło i ramę. Więcej na http://fulcosystem.pl/kategoria/stojaki/ jest jednak to, że stojaki również o innych kształtach takich jak półkolisty, czy rombowy, do których można przypinać rower w dwóch miejscach są naprawdę bezpieczne.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Egzotyczne wakacje
Malediwy, Tajlandia, Chiny, Indie. Sprawdź ofertę wycieczek!

Chmura tagów

adwokat monitoring gps keratyna fitness. analizy potrzeb gadżety usb bora bora last minute firmy sprzątającej obcokrajowcy doskonalenie techniki jazdy adwokat tarnowskie góry montaż kręgielni autogaz sex praca tania polinezja francuska


Kontakt i informacje

Online Mcgilllaw publikuje różnego typu artykuły, Jesli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie