Jakie stojaki stosowane są obecnie?

Jakie stojaki stosowane są obecnie?

Jak wszystkim wiadomo stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Zazwyczaj stojaki rowerowe stosuje się w miejscach, gdzie rowerzyści zmuszeni są do pozostawienia swojego jednośladu. Są to między innymi takie miejsca jak przed szkołami, urzędami, sklepami, kościołami. Stojaki rowerowe są również stosowane na parkingach typu B+R, gdzie można zostawić rower, by w dalszą podróż udać się innym środkiem transportu.

Jeszcze do niedawna powszechnie stosowano stojaki typu "wyrwikółka", które były niebezpieczne. Obecnie najpopularniejszym stojakiem rowerowym jest ten w kształcie odwróconej litery "U". Taki kształt jest zarówno prosty w produkcji jak i w montażu, ale przede wszystkim pozwala na przymocowanie zarówno ramy rowerowej jak i kół do stojaka. Do tego typu stojaka można przypinać rowery o typowym kształcie ramy nawet jednym zapięciem typu "szekla" obejmując tylne koło i ramę. Więcej na http://fulcosystem.pl/kategoria/stojaki/ jest jednak to, że stojaki również o innych kształtach takich jak półkolisty, czy rombowy, do których można przypinać rower w dwóch miejscach są naprawdę bezpieczne.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Egzotyczne wakacje
Malediwy, Tajlandia, Chiny, Indie. Sprawdź ofertę wycieczek!

Chmura tagów

:polacy. osuszacze powietrza klinika czarter jachtów karaiby urzędnik. dla fryzjerow namioty projekt breloki ogrody filmy projektowanie wnętrz dobrze wchłaniajace fototapeta meble


Kontakt i informacje

Online Mcgilllaw publikuje różnego typu artykuły, Jesli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie