Czym obszyć kierownicę?

Czym obszyć kierownicę?

Skóra jest niezwykle wszechstronnym materiałem, który tak właściwie towarzyszy nam od zarania dziejów. Sięgając do bardzo zamierzchłych czasów możemy sie dowiedzieć, że już wtedy nasi praprzodkowie powszechnie używali różnego rodzaju skór zwierzęcych. Początkowo przez dość długi okres dziejów służyła ona jako okrycie i chroniła przed zimnem , naste pnie szyto z niej elementy zbroi, aż doczekała się czasów współczesnych kiedy to używana jest do szycia różnych części naszej garderoby. W tej chwili można ją wyprawi w taki sposób, że nadaje się nawet do tego aby wykonać z niej najbardziej delikatne i eleganckie, cienkie rękawiczki balowe, nie mówiąc już o spodniach oraz sukienkach i spódnicach.

To jednak jeszcze nie wszystkie możliwości jakich można od tego surowca oczekiwać. Jak  bowiem wiadomo skóra jest również bardzo często wykorzystywana jako materiał do szycia tapicerki samochodowej. Co prawda jest ona jeszcze ciągle synonimem luksusu, co jednak nie przeszkadza aby z roku na rok nie zdobywała coraz większą popularność. W tej chwili można zauważyć, że bardzo dużo właścicieli samochodów decyduje się na tapicerkę w swoim pojeździe wykonaną właśnie ze skóry.

Decydując się na skórzana tapicerkę nie sposób pominąć w tym wszystkim kierownicy. Dlatego też coraz bardziej na czasie jest obszywanie kierownic skórą.

Jaki rodzaj skóry jest najlepszy na kierownice?

W tym przypadku w grę wchodzi tylko jeden jej rodzaj, a mianowicie jest to skóra  licowa samochodowa. Dzięki jej podwyższonej odporności na tarcie, pot oraz zmienne warunki atmosferyczne można ja z powodzeniem stosować jako materiał do obszywania kierownic samochodowych.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Egzotyczne wakacje
Malediwy, Tajlandia, Chiny, Indie. Sprawdź ofertę wycieczek!

Chmura tagów

kolagen elastyna porządek. budowa kręgielni prezent dla dziewczyny ogrody aranżacji hotel wroclaw suwnice ogród prawnik domy nad morzem transport poznań obcokrajowcy miał. podajnikiem tłokowym. breloki


Kontakt i informacje

Online Mcgilllaw publikuje różnego typu artykuły, Jesli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie