Ćwiczenia na powietrzu i nie tylko

Ćwiczenia na powietrzu i nie tylko

W ostatnim czasie dużą furorę wśród miłośników fitness robi gymstick rewelacyjny, niezwykle prosty przyrząd, który może się przydać zarówno do treningu grupowego, jak i stacjonarnego, doskonale może zastąpić wielu osobom siłownię. Ćwicząc za pomocą tego przyrządu nie potrzeba dużo miejsca. Najważniejsze jest jednak to, że gymstick daje również możliwość ćwiczenia w domu wszystkim amatorom.

Obecnie jest wiele osób, których nie stać na regularne wizyty w klubie fitness, czy na siłowni, lub po prostu nie mają czasu, aby uczęszczać na tego typu zajęcia, dlatego też dzięki temu wyjątkowo prostemu przyrządowi można tak ułożyć program ćwiczeń, że już po kilku konsultacjach z instruktorem można wszystkie związane z tym przyrządem ćwiczenia kontynuować w domu.

Dlaczego ten tak niepozorny przyrząd, który składa się z drążka i dwóch elastycznych gum, cieszy się taką popularnością wśród instruktorów fitness, trenerów sportowych i rehabilitantów?

Po pierwsze jest to przyrząd za pomocą, którego można ćwiczyć wszędzie i co najważniejsze bezpiecznie. Jego największą zaletą jest chyba to, że można nim wykonywać  na powietrzu ćwiczenia, które dotąd były dostępne tylko w salach gimnastycznych, czy siłowniach. Ćwicząc za pomocą tego fantastycznego drążka z elastyczną gumą lepiej poznaje się swoje ciało, co jest bardzo ważne, bo wtedy można się bardziej skupiać na tych mięśniach, na których dokładnie chce się. Dlatego określone ćwiczenia angażują tylko te grupy mięśni, na których najbardziej zależy ćwiczącemu.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Egzotyczne wakacje
Malediwy, Tajlandia, Chiny, Indie. Sprawdź ofertę wycieczek!

Chmura tagów

hotel wrocław prezent dla niej relaks kolagen elastyna otwartość na niepełnosprawnych projekt botox poznań plan wczasów bora bora masło shea wczasy okazje urzadzenia spedycja bezstresowe nauczanie kursy dla pracownikow fitness.


Kontakt i informacje

Online Mcgilllaw publikuje różnego typu artykuły, Jesli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie